Poszczególne scenariusze imprez są dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa przedsiębiorstwa. Stawiamy na celowość i jakość działań, aktywne formy nauki, zadowolenie uczestników. Zapewniamy niezapomniane wrażenia, silne emocje, zabawę i stale podnoszony poziom adrenaliny, a wszystko to z nieodłącznym elementem zabawy i przygody.
Imprezy integracyjne
Firmowe imprezy integracyjne to oczywiście dobra zabawa, szczególnie fascynująca, jeżeli odbywa się na jachcie. Organizując imprezę dla Waszych pracowników stawiamy sobie jednak kilka celów. Chcemy spowodować łatwiejsze przełamywanie barier związanych z pierwszym kontaktem, lepsze poznanie się, spojrzenie na siebie od strony innej niż zawodowa. W trakcie rejsu wytrwale budujemy entuzjazm i motywację do zespołowego działania. W grupie powstaje większe zaufanie, wzajemna tolerancja i życzliwość, większa gotowość do pomagania sobie w codziennej pracy. Większa otwartość w wyrażaniu myśli i uczuć oraz motywacja do zespołowego działania. Te wszystkie wartości są wzmacniane przez rejsowe niedogodności oraz przez sukcesy związane z przekraczaniem indywidualnych ograniczeń odkrywanych w czasie morskiej żeglugi.
Rejsy motywacyjne
Rejsy nagrodowe to propozycja dla firm chcących wyróżnić swoich najlepszych pracowników. Proponujemy żeglarskie wyprawy w ciekawe, odległe zakątki świata. Organizując taką wyprawę pełną przygód i wrażeń można spełnić marzenia swoich pracowników i zmotywować ich do dalszej efektywnej pracy. Żeglarskie rejsy dostarczają nieporównanie skuteczniejszych niż gotówka czy nagrody rzeczowe bodźców do pracy, a zarazem służą wzbogaceniu wiedzy uczestników. Integrują zespoły, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni i owocują wzrostem lojalności wobec firmy. Przynoszą, więc korzyści zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Wyjazd tego typu przynosi ogromne korzyści pod względem pogłębienia i utrzymania wspaniałej atmosfery pomiędzy pracownikami firmy.
Team Building
Charakter żeglarskich rejsów morskich zachęca, aby wykorzystywać go dla budowania zespołów. Żeglarstwo pomaga w lepszym poznaniu siebie i innych członków zespołu a szkolenia i treningi przygotowywane w trakcie rejsów korporacyjnych wspomagają ten proces. Chcemy abyście przeżyli z nami wspaniałą żeglarską przygodę, a oprócz dobrej zabawy zastanowili się nad tym, co się wydarzyło w trakcie rejsu i bazując na tym doświadczeniu wyciągnęli wnioski, pozwalające doskonalić Wasz zespół i wiedzę na temat jego dynamiki. Czas spędzony w morzu, ćwiczenia i zadania, pozwolą zastanowić się również nad samym sobą. Może staną się dla Was inspiracją do rozpoczęcia pracy nad sobą i relacjami w grupie. Chcemy też abyście zapomnieli na jakiś czas o codziennych problemach. Jeżeli z początku nie wszystko będzie łatwe i proste - to cóż, żeglarstwo wymaga cierpliwości a treningi są po to aby uczyć się zarówno na błędach jak i sukcesach.
Rejsy Lojalnościowe
Jest to pomysł na zintensyfikowanie sprzedaży Państwa produktów w sieci dystrybutorów i hurtowni! Nagrodą za osiągnięte wyniki w sprzedaży może być właśnie wspólny rejs. Zorganizujemy dla Waszych biznesowych partnerów żeglarską wyprawę w ciekawe, odległe zakątki świata. Dobrze przygotowane rejsy lojalnościowe nie będą tylko nagrodą. Będą przede wszystkim zachętą do dalszego wspólnego działania dla Waszych dystrybutorów i hurtowników oraz dla Was. Niewątpliwie doprowadzą do lepszego poznania kolegów z branży, których często znacie tylko z głosu w słuchawce telefonu.
Mitingi/Szkolenia
Polecamy imprezy ze szczególnym uwzględnieniem mitingów i szkoleń. Takie wyjazdy dla Waszej najlepszej kadry menadżerskiej świetnie udadzą się na żaglowcu lub mega jachcie. Spełniają one wszystkie możliwe wymagania, by stać się miejscem spotkania i szkolenia dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób. Jeśli spotkanie jest naprawdę ważne, warto poza perfekcyjnie przygotowanym programem, zapewnić jego uczestnikom taki spokój i odprężenie, jakie gwarantują tylko duże żaglowce. Odcięcie się od codziennych spraw sprzyja skupieniu się na temacie spotkania i na szkoleniu.
Jeżeli w naszej standardowej ofercie nie znajdziecie Państwo akwenu, którym jesteście zainteresowani prosimy o kontakt. Większość imprez dla firm i wyjazdów przygotowujemy indywidualnie zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów biznesowych. Organizujemy rejsy i wyjazdy dla firm na katamaranach, jachtach jednokadłubowych, motorowych a także rejsy i wyprawy na luksusowych mega jachtach. Jeżeli Państwa firma po raz pierwszy organizuje imprezę o charakterze żeglarskim chętnie udzielimy wskazówek, co do wyboru jachtów, akwenu, ewentualnej fabuły i dodatkowych atrakcji.